Hastane İnşaatına '15 Temmuz' Darbesi! İşte O Flaş Açıklamalar... (VİDEO)

Hastane İnşaatına '15 Temmuz' Darbesi! İşte O Flaş Açıklamalar... (VİDEO)
Bu içerik 2697 kez okundu.

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun Gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. İl Genel Meclisinde Sahte Evrakların olduğunu ve Tavuk çiftliklerinin önünde engel olarak Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman'ı gösteren Ercan Kartal'ın iddialarını değerlendiren Tosun, sahte rapor düzenlenmez, benim bildiğim bir şey yok, eğer varsa da mahkemede ortaya çıkacaktır dedi...

Yapımı yarım kalan ve CHP Milletvekili Şerafettin Turpu'nun elini çektiği söylemelerini değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Tosun: "Hastane için hükümet nezninde girişimlerde bulunduk, ama darbe oldu. Zaman aşımına uğradı. Müteahit sıkıntısı oldu, o yüzden geriledi, aldığı inşaatı yapamadılar" dedi.

Termik santrallere karşı Çatalağzı'nda yapılan eylemleri değerlendiren Tosun, şunları ifade etti...

Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu ile Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'in aralarında soğuk rüzgarlar esmesine: "Kendi iç meseleleridir. Biz bir şey diyemeyiz. Bu Tür davranışlar Zonguldak' ileriye değil geriye götürür" dedi.

Ayrıca Zonguldak'ta çalışmaların devam ettiğini ifade eden Tosun, Filyos Vadi Projesi için Başbakan'ın Zonguldak'a geleceğini ve kendilerinden bilgi aldıklarını, alınan bilgilerin de üst makamlara ilettiklerini belirtti. Tosun, Hava alanı ile ilgili görüşmeler yaptığını da ifade etti...

Tosun ayrıca Devrek'teki Heyelan Bölgesindeki insanların ihtiyaçlarını karşılama konusunda da , Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar'ın çalışmalarının olduğunu ifade etti. (Haber: Gamze Taşdemir-Cem Açıkgöz)

zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017