“Temizlenme ve arınma süreci olacak” (TIKLA-İZLE)

“Temizlenme ve arınma süreci olacak”  (TIKLA-İZLE)
Bu içerik 1226 kez okundu.

MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy; “Milliyetçi Hareket Partisi’nde Olağan Kongre süreci bugün itibariyle başlamıştır” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy; “Milliyetçi Hareket Partisi’nde olağan kongre süreci bugün itibariyle başlamıştır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongreleri ile başlayan akabinde il kongresi ve 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurul ile neticelenecek olan süreç, yasal olağan kongre süreci başladığını belirten Kıransoy, “Partimize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

kongre sürecini temizlenme ve arınma süreci olarak değerlendireceklerini belirten Kıransoy yaptığı açıklamada şunları söyledi:

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ TEŞKİLATLARI CİDDİ BİR DERS ÇIKARTMIŞTIR

“Milliyetçi Hareket Partisi’nde olağan kongre süreci bugün itibariyle başlamıştır. Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongreleri ile başlayan akabinde il kongresi ve 18 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurul ile neticelenecek olan süreç, yasal olağan kongre süreci başlamıştır. Partimize ve milletimize hayırlı olsun.

Milliyetçi Hareket Partisi bu süreci temizlenme ve arınma süreci olarak değerlendirecektir. Tabi yaşanılan olağan üstü kongre talepleriyle ortaya çıkan süreçten Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ciddi bir ders çıkartmıştır. Bunları göz önünde bulundurarak kongre süreçlerimizi tamamlayacağız. Milliyetçi Hareket Partisi bu süreci arınarak ve temizlenerek ve büyüyerek sürdürecektir. Camiamıza şimdiden hayırlı olsun”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Niyazi Kıransoy MHP ZONGULDAK HABERLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017