Kanberoğlu, CHP'lilere ateş püskürdü

Kanberoğlu, CHP'lilere ateş püskürdü
Bu içerik 1502 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Mahmut Kanberoğlu, CHP'nin termik santrallere karşı eylemini şov olarak nitelendirdi, Kilimli Belediyesi tarafından Atatürk Büstünün hurdalığa atılmasını eleştirdi. Zonguldak Hastane inşaatının yarım kalmasının tek suçlusunun CHP Milletvekili Şerafettin Turpcu olduğunu söyleyen Kanberoğlu, iddalı konuştu.

 

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Çarpıcı açıklamalarda bulunan Kanberoğlu, CHP'nin termik santrallere karşı eylemini şov olarak nitelendirerek: “Daha önce yapılan eylemde de 138 kişi işsiz kalmıştı. Bunların derdiyle dertlenmek bize düşmüştü" dedi.

Kilimli Belediyesi tarafından Atatürk Büstünün hurdalığa atılmasını da değerlendiren Mahmut Kanberoğlu: “Ali Aslankılıç'ın Atatürk Büstünü hurdalığa atmasında sorumsuzluk var. Geçmişi eleştirmesini bırakıp çalışma yapmasını bekliyoruz. Asıl biz Atatürkçüyüz. Gelik Belediyesini örnek alsınlar. Belediye Başkanı kendine hedef koyarak çalışma yapıyor" dedi.

Öte yandan, Arslankılıç'a Kilimli Sahilindeki çöplerin ne zaman alınacağını da soran Kanberoğlu, altyapı ve yol çalışmalarını da tamamlamasını istedi.

‘CHP’LİLER DÜŞÜNSÜNLER’

AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır'ın büyük özveri ile çalıştığını vurgulayan Kanberoğlu, yarım kalan hastane inşaatını eleştirerek: "Şerafettin Turpcu halka karşı olan sorumluluğunu yerine getirmeli. Onun yüzünden hastane bekliyor. CHP'lilerin oturup bu sorunu nasıl çözeriz diye düşünmesi lazım" dedi. (HABER: ERTUĞRUL GÜNAÇTI)

 

 

SON DAKİKA AK PARTİ MAHMUT KANBEROĞLU zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM