Advert

TSO HORİZON 2020,COSME PROJELERİ ANLATILDI... İşte O Görüntüler...

TSO HORİZON 2020,COSME PROJELERİ ANLATILDI... İşte O Görüntüler...
Bu içerik 587 kez okundu.

Horizon 2020,Cosme Projeleri anlatıldı

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Horizon 2020 ve Cosme Projeler Bilgilendirme Günü düzenlendi.

80 milyar Avro’luk  bütçesiyle, Avrupa'nın küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeyi amaçlayan, 2014-2020 yılları arasında yürürlükte olacak AB'nin yeni Araştırma ve Yenilik Çerçeve programı Horizon 2020  KOBİ’lerin inovasyon yeteneklerini güçlendirmelerinde destek olacak.

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) AB Bilgi Merkezi ile Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) AB Bilgi Noktası’nın 2016 yılı etkinlikleri kapsamında Doğu Marmara ABIGEM ve Avrupa İşletmeler Ağı  ortaklığında Horizon 2020 ve Cosme Projeler Bilgilendirme toplantısı  gerçekleştirildi. Toplantıya, TSO yönetim kurulu üyeleri, TSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve davetliler katıldı.

80 milyar avroluk  bütçesiyle, Avrupa'nın küresel rekabet edebilirliğini güçlendirmeyi amaçlayan, 2014-2020 yılları arasında yürürlükte olacak AB'nin yeni Araştırma ve Yenilik Çerçeve programı Horizon 2020  KOBİ’lerin inovasyon yeteneklerini güçlendirmelerinde destek olacak, yerel destek ve uluslararası hedefler doğrultusunda ihtiyaçları olan danışmanlığı sunarak Avrupa işletmelerinin büyümeleri ve inovasyon yapmaları, iş ortakları bulmalarını ve finansa ulaşmalarına yardımcı olmalarını sağlayacak.

Kocaeli Sanayi Odası AB Bilgi Merkezi Koordinatörü Seda Aydın, davetlilere projeler hakkında bilgiler vererek şunları söyledi.

Doğu Marmara Abigem Proje Uzmanı Ali Can Oflaz da , Katılımcılara HORİZON 2020 ve COSME Projelerini anlattı , karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. (HABER: ALİ POYRAZ)

 

zonguldak haberleri haber son dakika zeki tosun deniz kulübü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 5 ARALIK 2016
GÜNE BAŞLARKEN 5 ARALIK 2016
KANAL Z ANA HABER - 4 ARALIK 2016
KANAL Z ANA HABER - 4 ARALIK 2016