FLAŞ... FLAŞ... Ulupınar'dan FLAŞ Stadyum Açıklaması!

FLAŞ... FLAŞ... Ulupınar'dan FLAŞ Stadyum Açıklaması!
Bu içerik 1806 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunun son durumu hakkında bilgi verdi.

Özcan Ulupınar, stat ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup, önümüzdeki hafta yer teslimi için firmanın gençlik spor il müdürlüğü tarafından davet edileceğini ve inşaatının da yine gelecek haftaya başlamasının öngörüldüğünü söyledi.

Ulupınar, Gençlik ve Spor Bakanıyla görüşmeleri neticesinde bakanın talimat vererek üç bin kişilik kapalı tribün yapımının yanında stadyumun tamamı ile ilgili bir çalışma yapılacağını ve bu işlemin genel olarak diğer statlar gibi parça parça inşa edilmesinin planlandığını ifade etti.

Ulupınar, ayrıca ilk aşamada 2016 bütçesinden ayrılan 7 milyon TL ile 3 bin kişilik kapalı tribün yapımı ve sonrasında bin kişilik kale arkası yapılacağını dile getirdi.

Yüklenici firma ile görüştüklerini, önümüzdeki sezona yetiştirmeye çalıştıklarını ve açık tribün için ise gerekli incelemelerin yapıldıktan sonra 2017 yılı programına dahil etmek için uğraştıklarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Özcan Ulupınar, Zonguldak ve Zonguldaklılar için her şeyin en iyisini istediklerini ve gece gündüz bu yönde mesai harcadıklarını söyleyerek, tüm hemşerilerine selam ve saygılarını sundu.     

ak parti zonguldak haberleri haber son dakika özcan ulupınar Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KELLER KÖYÜ MUHTARI
KELLER KÖYÜ MUHTARI
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM
GÜNE BAŞLARKEN 21 KASIM