FUAR MUHTEŞEM OLDU

FUAR MUHTEŞEM OLDU
Bu içerik 1077 kez okundu.

Zonguldak Kanatlı Hayvan Eti Üreticiler Birliği Başkanı Osman Bayraklı, 29 Eylül- 2 Ekim 2016 tarihleri arasında Çaycuma'da gerçekleştirilen Batı Karadeniz Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarını değerlendirdi.

Bayraklı fuarın Zonguldak tarımını gelişmesi adına çok önemli olduğunu belirterek fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Bayraklı yaptığı açıklamada şunu söyledi:

“Zonguldak Çaycuma ilçesinde 29 Eylül-2 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı tamamlandı. Gerçekleşen fuarın ardından değerlendirmelerde bulunan Zonguldak İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Başkanı Osman Bayraklı, ‘Batı Karadeniz Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarı Zonguldak, Karabük, Bartın, 3 ili kaplayan fuar gerçekten muhteşem şekilde Zonguldak’ımızı tanıtımında faydalı oldu. Bizde Zonguldak İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri birliği olarak standımızda bulunduk, gerçekten Türkiye genelinden tüm katılımcılar gerek ekipman malzemesi gerek büyük baş küçük baş silaj makinesi olsun pidecilikle ilgili sera ile ilgili tüm tarımla ile ilgi her şey sergilendi. Tabi ki Gıda tarım ve hayvancılık fuarına emeği olan başta Sayın Valimiz olmak üzere her kese teşekkür ediyorum verdikleri destekten dolayı. Gerçekten fuarımız yoğun ilgi ile karşılandı, tüm katılımcılarıma tek ve emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum’dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri osman bayraklı haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017