Mantarlı Çaycuma grubuna sponsor oldu

Mantarlı Çaycuma grubuna sponsor oldu
Bu içerik 1140 kez okundu.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir ve yönetim kurulu üyeleri  Amatör Küme Futbol Liglerine  sponsor  bularak kulüpleri  maddi açıdan biraz olsun rahatlanıyor.

Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren Kemal Demir, Süper Amatör Küme sponsorluk anlaşmasını Demir ailesi ile, birinci küme Merkez grubu anlaşmasını da  Hakan Albayrak ile yapmıştı. ASKF Başkanı Kemal Demir, birinci  amatör küme Çaycuma grubu için Çaycumaspor Kulüp Başkanı İşadamı Serem Mantarlı ile  sözleşme imzaladı.

 

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTUYORUZ

Gerçekleşen törenle Serem Mantarlı ile birinci küme Çaycuma grubu sponsorluk  anlaşması imzalayan Kemal Demir, yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi: “Amatör spora her zaman destek olmaya çalışacaklarını beliren Serem Mantarlı ise şöyle konuştu,” Bilindiği üzere Süper Ligi’mizi Dedeman Otel’le, 1. Amatör Lig Merkez Grubu için de Özmine Mermer’le anlaşma yapmıştık. Birinci küme Çaycuma Grubundan, tanınmış iş adamlarından ve aynı zamanda Çaycumaspor Kulüp Başkanı Seren Mantarlı oldu. Sponsorluk  sözleşmesinin imzasını atarak, Çaycuma’ya Kamil Mantarlı İnşaat Grubu olarak isim sponsorluğunu almış oldu. Sizlerin huzurunuzda teşekkür ve tebrik etmek istiyorum. Ben seçim öncesinde vaatlerde bulunmuştum. Bu vaatler arasında sponsorlu lig ilk sıradaydı. 3 grupta tamamlandı. Kilimli ve Ereğli Grubu kaldı. Ereğli için, iki firmamızla görüşme halindeyim. Onlarla da birkaç gün içerisinde imza atacaklar. Aynı şekilde Kilimli Grubu’nda da görüşmelerimiz devam ediyor. Böyle amatör spora destek veren iş adamlarımız sayesinde ileride daha da iyi bir çalışmayla bu işlerin daha iyiye gideceğini düşünüyorum. Her şeyin amatör spor için iyi olmasını diliyorum.” dedi.

AMATÖRE DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Amatör spora her zaman destek vereceklerini belirten  Kamil Mantarlı İnşaat Genel Müdürü  Seram Seren Mantarlı  amatör soruna ellerinden geldiği kadarı ile destek vereceklerini belirterek şöyle konuştu: ”Kamil Mantarlı İnşaat Genel Müdürü olarak ve Çaycumaspor Kulübü Başkanı olarak, Amatör spor kulüplerine her zaman desteğimizi vermeye çalışıyoruz. Gönül birliğimiz var. Bu onuru bize yaşattığı için Kemal Demir başkanımıza da teşekkür ediyorum.”

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldak haberleri haber son dakika kemal demir hakan albayrak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017