Zonguldak sizi bekliyor

Zonguldak sizi bekliyor
Bu içerik 656 kez okundu.

ZESOB Başkanı Muharrem Coşkun, Başbakan Binali Yıldırım ile görüştü

 

Zonguldak sizi bekliyor

 

*** Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Ankara’da TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile birlikte Başbakan Binali Yıldırım ile görüşürek kendisini Zonguldak’a davet etti.

*** Ankara’da Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı toplantıda esnaf sorunları görüşüldü. Toplantıya katılan ZESOB Başkanı Muharrem Coşkun, toplantının çok olumlu geçtiğini,bakanlığın esnaf ve sanatkarlar lehine olumlu bir çalışma başlattığını söyledi.

 

Esnaf ve sanatkarlar için yapılandırma dışında,pirimlerini zamanında ödeyen Bağ-Kur’lulara yüzde 6 indirim uygulanacağını, ayrıca vergisini aksatmadan zamanında ödeyen mükellefler için de olumlu düzenlemeler yapılacağını belirten Muharrem Coşkun, esnaf lehine çalışmalar için Maliye Bakanı Naci Ağbal'a teşekkür etti.

 

Başbakan’ı Zonguldak’a davet etti

 

TESK Genel Merkezi’ndeki toplantının ardından Çankaya’da Başbakan Yıldırım ile bir araya gelen TESK heyeti Başbakan Binali Yıldırım ile görüştü. Bakanlar Kurulu toplantısı olmasına rağmen heyete bir saat zaman ayıran ve birlikte öğle yemeği yiyen Başbakan Binali Yıldırım,ZESOB Başkanı Muharrem Coşkun ile de sohbet etti. Coşkun’un, “ Sayın Başbakanım, Filyos Projesi’nin temelini atmak üzere Zonguldak sizi bekliyor” şeklindeki sözleri üzerine, en kısa zamanda Zonguldak’a gelerek, temel atma törenine katılacağını söyledi. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

BİNALİ YILDIRIM MUHARREM COŞKUN HABER SON DAKİKA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017