Vali Ali Kaban Açıkladı! 2018 Ocak Ayında Açılıyor!!! İşte O Görüntüler!

Vali Ali Kaban Açıkladı! 2018 Ocak Ayında Açılıyor!!! İşte O Görüntüler!
Bu içerik 5199 kez okundu.

Vali Ali Kaban, Karakum’da incelemelerde bulundu

‘Yeni cami Ocak 2018’de hazır olacak’

Vali Ali Kaban beraberinde İl Emniyet Müdürü Osman ve AK partili yöneticilerle Karakum Mevkiine yapılacak cami projesi ve Manolya Park öncesi incelemede bulundu.

Belediye Meclisinde çekeklerin yıkıldığı alana cami yapılmasının onaylanmasının ardından Belediye Başkanı ve meclis üyelerine teşekkür eden Vali Kaban, Manolya Park’ın Haziran 2017’de bitirilebileceğini söyledi.

Caminin Osmanlı mimarisi ile yapılacağını ve 4 minareden oluşacağını söyleyen Vali Kaban, 2018 yılında çalışmaların bitirileceğini belirttiği konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “Zonguldak’a hizmet edecek üst düzey bir yapı olacak. Üç bin 500 kişilik bir cami yapılacak. İki kat otoparkın yer aldığı ve 4 minareli klasik normda olacak cami Osmanlı mimarisi ile yapılacak. Zonguldak Belediye Meclisinin alana cami yapılması için verdiği 'Evet' kararının ardından da burada gerekli ölçüm ve incelemeler yapılmaya başlandı. Yıl başına kalmadan bütün işlemler inşallah başlayacak. Zonguldak’ın çehresi için bir başlangıç olacak” dedi.  (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

ali kaban zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017