“Erken seçime hazırız”

“Erken seçime hazırız”
Bu içerik 843 kez okundu.

Saadet Partisi İl Başkanı Sadık Kar, “Saadet Partisi olarak erken seçime hazırız” dedi

Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar, Erken seçim söylentilerinde gerçeklik payı olduğunu düşündüklerini belirterek, Mart ayında erken seçim beklediklerini Saadet Partisi olarak erken seçime hazır olduklarını söyledi.

Kar, kongre öncesi Ankara’da yapılan istişare toplantısına katıldıklarını belirterek, toplantının içeriği hakkında bilgi verdi.

Kar, “Pazar günü Ankara’da önümüzde ki bu ayın sonunda yapılacak olan genel kongrenin istişare toplantısı yapıldı. Bütün İl başkanları, İlçe başkanları, üst düzey kurul delegeleri ve kadroları içeren büyük bir kalabalıkla Ankara’da toplantı yaptık. Orada yapılan herkesi görmek istediği genel başkan adaylarının ilk üçünü bizden yazmamızı istediler. Bu şekilde bir istişare toplantımız oldu. Ve bu konuda söyleyecek sözü olanlarda kurulla beraber görüşme imkânı oldu. Bu süreç ayın 20-25’ne kadar devam edecek. Bunun haricinde Genel Başkanlık konusu olsun, GİG üyeliği konusunda olsun verilecek isimler ve bu isimler hakkında ki herkesin kendi intibasını bu Genel Başkanın seçilecek kuruluna mutlaka bildirilmesi lazım. Süreç böyle devam ediyor bizde. Bu ay bu toplantı yapıldı. Bundan sonra il başkanları ile yapılacak olan bir toplantımız daha olacak. Yalnız il başkanlarını içeren bir toplantı olacak. Ay sonunda da inşallah genel kurulumuz bir aksilik olmazsa gerçekleşecek” dedi

ÇAYCUMA İLÇE KONGREMİZE GENEL BAŞKANIMIZI GETİRECEĞİZ

Sadık kar ayrıca Zonguldak teşkilatları olarak sadece Çaycuma İlçe’nin kongresinin yapılacağını ve diğerlerinin tamamlandığını belirterek şunları söyledi:

“Zonguldak geneli kongrelerini gerçekleştirdik. Sadece Çaycuma İlçesinin kongresini Genel Başkanlık seçiminden sonraya bıraktık, Yeni seçilecek olan Genel Başkanımızı Çaycuma’ya getirmeyi düşünüyoruz” dedi.

(HABERERCAN DEMİR)

Saadet Partisi Sadık Kar erken seçim zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM