İnağzı Halkı İsyanda! 'Akdemir Burhan Sezgin'i Örnek Alsın!'

İnağzı Halkı İsyanda! 'Akdemir Burhan Sezgin'i Örnek Alsın!'
Bu içerik 2191 kez okundu.

Muharem Akdemir, Burhan Sezgin'den kurs görsün'

İnağzı Halkı İsyanda! '

 

Zonguldak'ın İnağzı Mahallesi sakinleri Zonguldak Belediyesi'ne isyan ederek tepki gösterdiler!

Doğalgaz kazı çalışmalarından sonra yollarının adeta köstebek yuvasına döndüğünü belirten İnağzı sakinleri Belediye Başkanı Akdemir'e seslendiler.

İnağzı Halkı: "Gelik'te yapılan çalışmaları görüyoruz. Muharrem Akdemir Burhan Sezgin'i örnek alsın" diyerek tepkilerini dile getirdiler.

AKDEMİR KENDİ ARABASINI BU YOLDA SÜRSÜN!

Bir vatandaş, “Kendi arabasına binsin ondan sora bu yolda aracını sürdür bakalım. Ayıptır yahu” derken, bir başka vatandaş ise, “Oy zaman hep geliyorlar ama. Bu yollara bir bakın” dedi.

BAŞKANI BİR KERE BİLE GÖRMEDİK Kİ

Bir başka vatandaş ise tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Ben Zonguldak Belediyesi’ni tanımıyorum ki kimdir. Ben hayatta görmedim ki o adamı buralarda. Kim olduğunu dahi bilmiyoruz”

BELEDİYE YOK BURADA

Başka bir vatandaş ise , “Belediye yok burada. Bu Zonguldak’ı unutmuşlar” derken, bir başkası da “Ben bu belediye hakkında hiçbir şey konuşmak istemiyorum ve Allah cezasını versin” diyerek tepki gösterdi.

MUHARREM AKDEMİR GİTSİN GELİK BELEDİYE BAŞKANI BURHAN SEZGİN’DEN HİZMET NASIL YAPILIR KURS GÖRSÜN

Son olarak bir başka vatandaş ise yaptığı açıklamada tepsini şu sözlere dile getirdi.

“Kırmızı halımız yok ki önüne serelim. Kırmızı halımızda yok v e belediye başkanı da daha buraya gelmesi. İnsan bir utanır. Bu halk neden isyan ediyor. Çocuklarımızın yürüyeceği bir tane bile yaya kaldırımı yok. Çöpleri okulun etrafına dökülüyorlar. Kaç kez dilekçe verdik. Top sahası yok. Eğer beceremiyorsa gitsin Gelik Belediye Başkanından kurs görsün. İnsanlar için yaptığı yollar bitti. 9 km Gelik’in tepesine parke yol yaptı. Ayiçi’ye, Kırımsa’ya top sahası yaptı daha Zonguldak stadından daha iyi. Kozlu Belediye Başkanı aynı şekilde. Gelik belediye Başkanı parke döşeyen işçilerle beraber birlikte oturup öğle yemeğini onlarla birlikte yiyor. Bizim belediye başkanı da sadece fotoğraf çektirip afiş yaptırıyor. Afişle panoyla olacak iş değil bu. Halkın arasında olacaksınız. Giyecekseniz çizmeyi halktın içinde olacaksınız. Seçildikten sonra koltukta otur, poster çek, afiş as ondan sora belediye başkanı çalışıyor., yok öyle yağma. Belediye Başkanı halkla çalışır. İstişare yaparak çalışır. Onlarınki reklam ve reklamla bizim işimiz yok”

(HABER-ERCAN DEMİR)

inağzı mahallesi zonguldak haberleri haber son dakika muharrem akdemir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017