Zirkonyum artık Zonguldak'ta!

Zirkonyum artık Zonguldak'ta!
Bu içerik 3144 kez okundu.

Zirkonyum artık Zonguldak'ta!

Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 5 yıldızlı hizmet veriliyor. Diş Protezi de Dünyanın en ileri teknolojisi olan zirkonyum Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde uygulanıyor. Başhekim Emre Erbaycu merkez olarak 30 Diş hekimi ile 24 saat hizmet verdiklerini söyledi. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Emre Erbaycu ağız ve diş sağlığı merkezi hakkında şu bilgileri verdi:

ZİRKONYUM DİŞ PROTEZ TEKNİĞİ ARTIK ZONGULDAK’TA

“Ağız ve Diş Sağlığı merkezimiz bugün itibariyle yeni binasında 3.yılını doldurmuş durumda. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde sürekli olarak bazı yenilikleri de hayata geçirdik. Daha önce kamu hastanelerinde yapılmayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde yapılmayan zirkonyum proteze başladık. Artık hastanemizde kamu satış tarifesine göre hastalar bir kısmını cebinden ödemek suretiyle Zirkonyum Diş Protezi yapımına başladık ve yoğun bir talep patlaması var.

DİŞ BEYAZLATMA İŞLEMLERİNİ BAŞLADIK

Yine akabinde bleaching dediğimiz diş beyazlatma tekniği işlemlerine başladık. Yine kamu satış tarifesine göre bir kısmını cebinden ödemek kaydıyla diş beyazlatma işlemi hastanemizde uzmanlarımız tarafından yapılmakta.

YATAĞA BAĞIMLI HASTALARA EVDE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ

Tabi rutin devam eden işlemlerimiz var. Bunlardan biri evde sağlık hizmetlerimiz. Tarafımıza müracaat eden yatağa bağımlı tüm hastalara evinde ağız ve diş sağlığı hizmeti sunuyoruz. Diş çekimi gibi protez gibi hizmetleri hastaları evinde, yatağında bu hizmetleri veriyoruz. Her hafta Cuma günü bununla ilgili ekibimiz tüm teçhizatlarıyla birlikte bize müracaat eden tüm hastalara uğrayıp evlerinde bu tedavileri sağlıyorlar.

AMELİYATHANEDE GENEL ANESTEZİ ALTINDA DİŞ TEDAVİ YAPIYORUZ

Yine genel anestezi adı altında diş tedavilerimizi yapıyoruz. Kadın doğum hastanemizin ameliyathanesini kullanmak suretiyle yine onunla ilgilide bir ekibimiz var ve o ekibimiz Pazartesi günleri Kadın Doğum Hastanesi’nde genel anestezi altında diş tedavilerini yapıyorlar. Bu şekilde hizmetlerimiz devam ediyor.

HALKIMIZA 7/24 HİZMET VERİYORUZ

Hastanemizde 24 saat hizmet veriliyor. 7/24. resmi tatil günlerinde, dini bayramlar olsun 24 saat hastanemizde diş hekimi var. Yani akşamları kapalı değil. Acil diş tedavisi gerekiyor ise bu vatandaşlarımız müracaat edip hizmet alabilirler. Bu şekilde hizmetlerimiz devam ediyor. GÜNLÜK 800 HASTA.. Hastanemize günlük 800 civarında hasta müracaatı oluyor. Özellikle Gökçebey, Çaycuma ve Devrek tarafından protez yaptırmak için çok fazla bir hasta akını var.

ÇOÇUK KLİNİĞİ VE KANAL TEDAVİSİ

Şu anda 30 diş hekimiyle hastalarımıza bakmaya devam ediyoruz. Hekimlerimiz arasında 1 çocuk hekimimiz ve 1’de endodonti yani kanal tedavisi uzmanı var. Onlar kendi kliniklerinde bu hastalara bakıyorlar ve bu branşlarda ki hastalarımız sevk etmiyoruz ve kendi bünyemizde bu işleri yapıyoruz. Çocukların tüm işlemleri hastanemizde çocuk kliniğimizde yapılıyor.

BİRAZ ŞEHRİN DIŞINA ÇIKINCA HASTA SAYIMIZ DA ARTTI, ULAŞILABİLİRLİK DE ARTI, MEMNUNİYET DE ARTTI

Hastanemiz biraz şehrin dışında gibi gözükse de yaklaşık 1 km uzaklıkta. Havaların iyi olduğu günlerde bir yürüme mesafesinde. Vatandaşlarımız iyi havalarda yürüyorlar. Çok yeterli olmasa da bir otoparkımız var hastalarımız için ve oradan istifade ediyorlar. Hastanemize gelip hizmet alıyorlar. Konum itibariyle yan tarafımızda Sayın Valimiz tarafından bazı kamu kurumların gelmesi söz konusu. Sayın Valimiz tarafından oralar planlandı ve daha da iyi olacaktır bugünlerden sonra. Hastane olarak 3 yıldır buradayız ve her hangi bir sorunla karşılaşmadık. Daha önce şehrin içindeydik ve sıkışık bir alanda hizmet veriyorduk. Biraz şehrin dışına çıkınca hasta sayımız da arttı, ulaşılabilirlik de arttı, memnuniyet de arttı.

5 YILDIZLI BİR HİZMET..

Hastanemizde şu an firma personelimiz dahil 120 kişi çalışıyor. Küçük bir hastane değiliz artık ve 30 hekimle bu müracaat eden hastalarımızın tüm iş ve işlemlerini burada yapıyoruz. Hastanemizde bir randevu sistemi var ve vatandaşlarımız müracaat ederken 182’yi arayarak hastanemizden randevu alabilirler. Ama acil bir durumları varsa direkt gelip müracaat edip hizmetleri de alabiliyorlar. Randevusuz gelen ve acil hastalara bakan 2 hekimimiz var. Haftada 1 gün cezaevine diş hekimi gönderiyoruz. 5 yıldızlı bir hizmet bu hastanede veriyor. Vatandaşlarımız hastanemize başvururken şunu bilsinler, Güvenle müracaat edebilecekleri bir hastanedir. Hem sterilizasyon konusunda hem hasta memnuniyeti konusunda. doktorlarımızın davranışları konusunda güvenle müracaat edebilecekleri bir hastanedir.

Emre Erbaycu zonguldak haberleri haber son dakika ağız ve dişsağlığı merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017