KARAVELİ: 'Tarıma önem vereceğiz'

İL Genel Meclisi Başkanı Nejdet Karaveli Dün açılışı yapılan Çaycuma Tarım Fuarını Değerlendirdi, Çalışmalar Hakkında Bilgi verdi .

KARAVELİ: 'Tarıma önem vereceğiz'
Bu içerik 852 kez okundu.

Karaveli: 'tarıma önem vereceğiz'

İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet Karaveli dün açılışı yapılan Çaycuma Tarım Fuarını değerlendirdi, çalışmalar Hakkında bilgi verdi.

 

İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet Karaveli Dün açılışı yapılan Çaycuma Tarım Fuarını Değerlendirdi, Çalışmalar Hakkında Bilgi verdi.

Karaveli, Organizasyonumuzun ilimizde olması güzel bir çalımadır. Katılım oldukça yüksekti. Fuarın Çaycuma da olma sebebi ise, Karabük Bartın İllerinin ortak bir yer olmasında dolayı Çaycuma seçilmiştir. Bence de isabetli bir secim olmuştur diyerek Zonguldak ta yapılmamasının sebebinin Yer olmamasıdır “dedi .

İl Genel Meclisi Çalışmalarını değerlendiren İl Genel Meclisi Başkanı Nejdet Karaveli, “Eylül ayında Antalya da il genel Meclis üyeleri ile Eğitim semineri gerçekleştirdik. Bölgede ki işlerin tamamlanmasında yüzde doksan seviyeye geldik. Devrek’te ve Ereğli de tamamlanmak üzere” diyerek, Çöp sıkıntısının olmadığını belirtti

Su ile ilgili yapılan sondaj çalışmalarında güzel sonuçlar aldığını ifade eden Karaveli, Biyogaz enerji üretim çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Karaveli, Ekim ayı Birleşim toplantılarının 3 Ekim Pazartesi Günü başlayacağını belirtti.

(HABER: ERCAN DEMİR)

 

necdet karaveli haber son dakika il genel meclisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017