'CHP'ye Oy Verdiğime Çok Pişmanım!' (TIKLA İZLE)

'CHP'ye Oy Verdiğime Çok Pişmanım!' (TIKLA İZLE)
Bu içerik 1318 kez okundu.

 

“CHP'ye oy verdiğime çok pişmanım!'

Birlik Mahallesi halkı isyanda.

 

Zonguldak merkeze bağlı Birlik Mahallesi sakinleri isyanda.

Zonguldak Belediyesi tarafından dördüncü sınıf insan muamelesi gördüklerini ifade eden mahalle sakinleri, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e ateş püskürerek, ‘öğretmenlik yaptıysan o meslekte kal’ diyerek serzenişte bulundular.

Zonguldak Belediyesi tarafından 4.sınıf insan muamelesi gördüklerini ifade eden mahalle sakinleri, Mahallenin Yollarından, tozundan dumanından bıkmış vaziyetteler.

CHP’YE OY VERDİĞİME PİŞMANIM

Zonguldak Belediyesine Ateş Püsküren Mahalle Sakinlerinden Fahrettin Yalılı isimli bir vatandaş ise CHP'ye verdiği oydan pişmanlığını dile getirerek, “Birlik Mahallesi 4. Sınıf bir mahalle,  belediye hizmet yapmıyor, ben CHP'ye oy verdiğime pişmanım. Yerel seçimler çok yakın, o sandık önümüze gelecek” dedi.

GÖREVİNİ YAPAMIYORSUN BAŞKAN

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir e oldukça tepki gösteren Mukaddes Yallı adındaki mahalle sakini ise, Evinin önünün çöktüğünü ve belediyeden yardım istediğini, belediyenin bir kere yardım ettiğini ama 2 yıla aşkın sürede bir daha yardım alamadığını ifade ederek şunları belirtti.

Yallı, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir e de tepki göstererek, Öğretmen'sen öğretmen olarak kalsaydın, Belediye Başkanlığı Görevini yapamıyorsun diyerek şunları ifade etti.

AKDEMİR MAHALEYEYE GELSİN HALİMİZİ GÖRSÜN

Birlik Mahallesi sakinleri Zonguldak Belediyesinden hizmet beklediklerini ve Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir in Birlik Mahallesine gelerek incelemelerde bulunması gerektiğini ifade ederek şunları belirttiler.

(Haber: Ercan Demir-Cem Açıkgöz)

zonguldak haberleri birlik mahallesi haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017