“CHP esnafları da ziyaret etsin”

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, sadece Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret eden CHP teşkilatları için, “Yarında esnaf kardeşlerimizi ziyaret etsinler” dedi.

“CHP esnafları da ziyaret etsin”
Bu içerik 734 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, sadece Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret eden CHP teşkilatları için, “Yarında esnaf kardeşlerimizi ziyaret etsinler” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve CHP teşkilatının, Belediye Başkanlığı makamında sel felaketi nedeniyle Belediyenin kötü ithamlara maruz kalması sebebiyle yapılan basın açıklamasını değerlendirdi.

BİZ İFTİRA ATMIYORUZ. BELEDİYENİN YETERSİZ KALDIĞI AŞİKAR

Zeki Tosun, CHP İl Başkanı Ahmet Altun’un sel olayı nedeniyle sudan sebeplerden belediyemizi kimseye yedirtmeyiz açıklamasına, “Zonguldak ta etkili yağış nedeniyle sel oluştu ve bunun sonucunda bazı hatalar ve eksikliklerden dolayı belediyenin yetersiz kaldığı göründü. Kimse kimseye iftira atmıyor, yaşanılanları Zonguldak halkımız gördü. Açılan yerler zamanında kapatılmamış ve yağmurdan dolayı esnafımız zarar görmüştür. Benim tek temennim zarar gören esnafın yaraları belediye tarafından bir an önce sarılmasıdır. Selin yaşanmasının ardından şimdi tüm mazgalların başında belediyeden görevli personelleri görüyoruz. Asıl yağmur yağdığında sel oluşmaması için belediyenin bir çalışma yapması gerekiyor” dedi.

ZONGULDAK'TA Kİ SEL OLAYINI ÇÖZMEK İÇİN BAKAN GETİRMEYE GEREK YOK, BELEDİYE BUNU HALLETMELİDİR. BAKANLA GÖRÜŞMEK İSTERSE DE GÖRÜŞTÜRÜRÜZ

Tosun, “Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Trabzon da sel olduğunda Bakan getiriliyor ama Zonguldak'ta olduğunda AK Parti Kanadı sessiz kalıyor” açıklaması içinde, “Bizim bakanlara yağmur yağdı buraya gelin deme gibi bir söylememiz yok her şeyi kendileri zaten görüyorlar. Zonguldak'ta ki sel olayını çözmek için bakan getirmeye gerek yok, Belediye bunu halletmelidir. Belediye Başkanımızın bakan la görüşmek gibi bir isteği bir arzusu varsa biz elimizden geleni yaparız. İstediği zaman istediği bakanla kendisini görüştürürüz” şeklinde konuştu.

CHP HEYETİ ESANFI DA ZİYARET ETMELİ

Zeki Tosun, “CHP Teşkilatı sel olayından sonra mağdur kalan esnafı değil de, Belediye Başkanını ziyaret etmesini nasıl değerlendiriyorsunuz” sorusunu şu şekilde cevapladı:

“Yarın da esnaf kardeşlerimizi ziyaret etmeleri gerekiyor”

CHP’Lİ MİLETVEKİLERİ YANAŞMIYOR

“Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir 5 Milletvekili bir araya gemlememek için mırın kırın ediyorlar” şeklindeki açıklamasını ise, “Ben 5 Milletvekillini Demokrasi Nöbetlerinde bir araya getirmek için çok çaba sarf ettim. CHP’nin 2 Milletvekili sudan sebepler söyleyerek gelmediler. Bizim AK Parti Milletvekillerine sitem etmesine gerek yok” diye konuştu.

HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR

“MHP İl Başkanı Hamdi Ayan'ın 2018 yerel seçimlerde Belediye talibiz” açıklamasını değerlendiren AK Parti İl başkanı Zeki Tosun,

“Her siyasetçinin bu bir hedefidir. Partilerin adayları ortaya çıkar ve adaylara göre başkanını seçer. Halkımız iki dönemdir Zonguldak'taki sıkıntıları gördü. Bu Yüzden Halkımız Seçimlerde doğru kararı verecektir diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR-CEM AÇIKGÖZ)

zonguldak haberleri haber son dakika ak parti zeki tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM