7 Ay Önce Kendini Yakmaya Çalışmıştı... O Gencin Acı İtirafları...

7 Ay Önce Kendini Yakmaya Çalışmıştı... O Gencin Acı İtirafları...
Bu içerik 2582 kez okundu.

23 Mart 2016 tarihinde Merkeze Bağlı İnağzı Mahallesi’nde bunalıma girerek kendisini yakma eyleminde bulunan 19 yaşındaki Umut Alper, hem ailesinden hem de çevresinden özür dilediğini ifade ederek, pişmanlığını dile getirdi.

Motorsiklet hastası olduğunu ifade eden Umut Alper, motorsikletini satınca babası kendisine araba alacağını söylemiş, fakat babası tarafından verilen söz tutulmayınca bunalıma girerek kendisini benzinle yaktığını ifade etti.

 “Babam ehliyet aldıktan sonra araba alacağını söylemişti ama ben bu zaman a kadar hep babamın tersine gittim ve çok pişmanım” diyen Alper, “Ailemin kalbini çok kırıyordum ve onları üzüyordum. Her gün bu tarz üzüleceğime bir gün üzeyim öleyim istedim. Ama artık ailemi kesinlikle üzmeyeceğim ve onlar çok seviyorum. Aileme böyle bir acı yaşattığım için özür diliyorum. Çevremden de özür diliyorum. Bir anlık bir gaflet sonucu bu hataya düştüm. Babam bana her zaman ehliyetini al araba senin derdi. Babam benim dünyalar iyisi bir insan. Beş vakit namazımda niyazında bir insan. Babam bana istese arabada alır. Ben kendimi yakma eyleminden sora basın yayında olay farklı şekilde yansıdı ve buda beni çok üzdü. Babamdan özür diliyorum. Ama artık bundan sonra ailemin dediğinden çıkmayacağım. Onları bir daha üzmeyeceğim. Evet yaşadığım o olaydan sora şu anda arkadaş çevrem benden uzaklaştı. Vücudumda çeşitli yanık izleri var ve onlar bende ömür boyu kalacak. Ben kötü bir insan değilim. Benim babam kötü bir insan değil. Çok iyi bir insandır. Bundan sonraki hayatını normal olarak yaşayacağım. Evet şu anda arkadaşım yok ama olacaktır elbette. Babam bana para vermediği için sanki ben bu eylemi gerçekleştirmişim gibi bir intiba oluştu bu böyle değil. Bundan sora babamı üzecek hiçbir şey yapmayacağım” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR-CEM AÇIKGÖZ)

zonguldak haberleri haber son dakika umut alper
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017
KARŞI KARŞIYA 18 EKİM 2017