Kanberoğlu’ndan Köseoğlu’na ziyaret

Kanberoğlu’ndan Köseoğlu’na ziyaret
Bu içerik 687 kez okundu.

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu TTK Karadon Müessesesi Müdürü Murat Köseoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 
AK Parti Kilimli ilçe Başkanı ve ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte TTK Karadon Müessesesi Müdürlüğüne yeni göreve gelen Murat Köseoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. 
KANBEROĞLU: GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM
Kanberoğlu ziyarette şunları söyledi; "Karadon müessese müdürlüğümüz TTK'nın en bakir ve en verimli Kömür Havzasına sahiptir. Müessesemizin üretiminin artırılması hususunda hükümetimizin temsilcisi olarak bizlerin üzerine ne görev düşüyorsa yapacağımızı her daim yanınızda ve destekçiniz olacağımızı bildirmek isterim. Bu anlamda Karadon müessesesinin Kömür üretiminin Artırılması ve zararının minimum seviyelere inmesi temennisi ile yeni görevinizde başarılar dilerim. Mevlam kazasız belasız çalışmayı ve hayırlı görevler yapmayı nasip etsin."dedi. 
KÖSEOĞLU: AMACIMIZ GÜVENLİ VE HUZURLU BİR ÇALIŞMA ORTAMI İLE KÖMÜR ÜRETİMİNİ ARTIRMAKTIR
Köseoglu’da ziyaret için teşekkür ederek şunları söyledi:
“Öncelikle nazik ziyaretiniz ve şahsıma olan desteğiniz için size ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederim. Daha evvel görev yaptığım Karadon Müessesemizde amacımız güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı ile kömür üretimini artırmaktır. İnşallah tez zamanda mevcut üretim seviyelerini arttıracağız. Müessesemizde yapılması planlanan revizyon ve yatırımlar hususunda sizlerden de gerekli siyasi desteği alacağıma olan inancım tamdır. Bu anlamda Desteğiniz ve ziyaretiniz için tekrar teşekkür ederim."dedi.
(HABER-ERCAN DEMİR)

mahmut kanberoğlu zonguldak haberleri ak parti kilimli gelik Murat Köseoğlu karadon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM