BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer Eczacılık Fakültesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer Eczacılık Fakültesi Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
Bu içerik 1301 kez okundu.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer bu yıl 60 öğrenci ile eğitim hayatına başlayan Eczacılık Fakültesi’ni ziyaret etti. Fakülte Dekanı Prof. Dr. Hale Sayan Özaçmak ve öğretim elemanları ile fakülteyi gezen Özer, öğrencilerle bir araya geldi.

27 Eylül Salı günü düzenlenen ziyarette Üniversite öğrencilerinin görüş, öneri ve isteklerini dinleyen Prof. Dr. Mahmut Özer, Bülent Ecevit Üniversitesinin gelecekte gerçekleşmesini planladığı projelerini öğrencilerle paylaştı. Öğrenciler, kendilerini ifade edebilmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu tür toplantıların devam etmesi temennisinde bulundular. Rektör Özer öğrenciler tarafından sorulan sorulara ayrıntılı olarak cevap verdi.

2016-2017 Eğitim öğretim yılında Eczacılık Fakültesi öğrencilerine başarı dileklerinde bulunan Özer şunları söyledi: “Bülent Ecevit Üniversitesi olarak, önde gelen ilkelerimizden biri, öğrenci merkezli bir üniversite olmaktır. Eczacılık Fakültemiz yeni açılmış olmasına rağmen  öğrencilerimizin memnuniyeti bizleri mutlu etti. Bugün burada öğrencilerimizle bir araya gelerek samimi bir ortamda diyalogda bulunduk Öğrencilerimizin, konaklama, ulaşım gibi konularda çeşitli sıkıntıları var, bunları dinledik ve çözümler üretmeye çalıştık. En yakın zamanda bu sıkıntıları da gidermek için her türlü girişimde bulunuyoruz. Öğrencilerimizin ve personelimizin rahat bir eğitim-öğretim dönemi geçirmeleri bizim için çok önemli. İbn-i Sina kampüsümüzde Yeni yapılan sosyal tesisimizle bu ihtiyaçların tamamını gidermiş olacağız. Ben tekrar öğrencilerimize üniversitemize hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum. ” dedi. 

beü zonguldak haberleri haber son dakika eczacılık fakültesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017