‘Gayret et!’

‘Gayret et!’
Bu içerik 1022 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır’dan, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e eleştiri

‘Gayret et!’

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak’ta geçtiğimiz hafta yaşanan sel felaketinin ardından önemli açıklamalarda bulunarak, eleştirilerde bulundu.

Denize yakın mesafe olan bir ilde böyle bir sel felaketinin yaşanmasına tepki gösteren Milletvekili Özbakır, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in sorunların yaşanmaması için gayret göstermesi gerektiğini söyledi.

Belediyenin AK Parti’ye geçmesi durumunda böyle sorunların yaşanmayacağını söyleyen Özbakır: “Zonguldak Belediyesinde maalesef işler yürümüyor. Belediye inşallah bize geçer de bir şeyler yaparız. Yollarda gerçekten yağışın ardından sıkıntı oldu. Başkanımızın biraz daha gayret göstermesi gerekiyor. Sayın Akdemir, Zonguldak’ta yaşanan sel olayının ardından da bizi hiç aramadı. Zonguldak’a artık bir şeyler yapması gerekir. Denizin kenarındayız, bir şey yapılmıyor. Terminali de ziyaret ettim, denize 20 metre mesafede olan bir yeri su mu basar?” dedi.

‘SÜREYİ TAKİP EDİYORUZ’

Hastane inşaatı ile ilgili son gelişmeleri paylaşan Milletvekili Hüseyin Özbakır: “Ankara’ya döndüğümüz de TOKİ’den son durumu takip edeceğiz. Ne yapmamız gerekiyorsa yapacağız. Biz hükümet olarak ihalesini yaparak elimizden geleni yaptık ama maalesef iş yürümedi. Müteahhit iflas etti, bir süre var o süre dolduysa gereken yapılacak” dedi. (HABER: GAMZE TAŞDEMİR)

hüseyin özbakır zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM