Advert
Advert

Terakki Ateş Püskürüyor!

Terakki Ateş Püskürüyor!
Bu içerik 2129 kez okundu.

Merkeze Bağlı Terakki Mahallesinde Vatandaşlar Çektikleri sıkıntılar nedeniyle oldukça dertli. Mahalle Sakinleri sıkıntılarını dile getirirken, her mahallede olduğu gibi Zonguldak Belediyesi'ne ateş püskürdüler...

Terakki Mahallesi'nde Doğalgaz çalışmalarının yarısına kadar bittiği görünürken, Gümüşhane Caddesi'ne ise Yılbaşına kadar Doğalgazın gelmesi bekleniyor.

Zonguldak'a ve Terakki Mahallesi'ne Misafir olarak geldiğini ifade eden Sedat Savaş isimli vatandaş: "Zonguldak'a misafir olarak geldim.Yollar çok kötü.Şehir merkezinde güzellik bakımından yapılmış hiç bir şey yok. Merakımdan Zonguldak Belediyesi'nin hangi partili olduğunu sordum , CHP dediler ve o zaman Zonguldak'ın böyle kötü bir durumda olduğunu anladım" dedi.

Terakki Mahallesi Sakinleri Doğalgaz çalışmalarının bir an önce bitmesini ve yolların bir an önce yapılması gerektiğini dile getirdiler. Terakki Mahallesi Gümüşhane Caddesi Son Durakta bulunan Yolcu Durağı ise atıl vaziyette, çökmek üzere. Kış aylarının yaklaştığı bu günlerde tehlike arz ediyor... (Haber: Cem Açıkgöz)

terakki mahallesi zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gülden     0000-00-00 bizide geçtin bir misafirin gelipte şehrimiz iin böyle rezil yorumlar yapmasından ben utandım valla nolacak bizim bu halimiz bilmiyorum böyle belediyeciligi Allah cezasını versin yapamayacaksan neden aday oliyorsun olma Allah akına terket şu belediyeyide belki Zonguldak bir güzellik bir yol görür
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KANAL Z ANA HABER 28 HAZİRAN 2017
KANAL Z ANA HABER 28 HAZİRAN 2017