Dershanelerin açığını HEM kapatacak

Dershanelerin açığını HEM kapatacak
Bu içerik 1974 kez okundu.

Halk eğitim merkezlerinde ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları düzenlenecek. Kilimli HEM Müdür Yardımcısı Volkan Koçsan, “Kurslar 3 Ekim’de başlıyor ve kayıtlarımız devam ediyor” dedi.

Kilimli İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Volkan Koçsan, ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları düzenleyeceklerini söyledi.
Kayıtların devam ettiğini belirten Volkan Koçsan şunları ifade etti:
3 EKİM’DE BAŞLAYIP-15 OCAK’TA SONA ERECEK
2016-2017 Öğretim Döneminde Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında 12.sınıfı bitirmiş ya da bir ortaöğretim kurumundan mezun olan öğrencilere yönelik ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları halk eğitim merkezleri tarafından düzenlenmektedir. 
KURSLAR: DİL BİLGİSİ, TÜRK EDEBİYATI, MATEMATİK, GEOMETRİ, KİMYA, FİZİK, BİYOLOJİ, TARİH, COĞRAFYA
Bu kurslarda görev alan öğretmenler halk eğitim merkezilerine il-ilçe mili eğitim müdürlükleri tarafından görevlendirilmektedir. Kilimli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak kurslarda Dil bilgisi, Türk edebiyatı, matematik, geometri, kimya, fizik, biyoloji, tarih, coğrafya derslerinden ücretsiz kurslar düzenlemekteyiz.
Kurslarımıza başvurmak isteyen öğrencilerimizin mezuniyet ya da diploma fotokopileri,2 adet fotoğraf, nüfus kağıdı ile birlikte Kilimli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 
Kurslarımızın I.dönemi 3 Ekim 2016 tarihinde başlayıp-15 ocak 2017 tarihinde sona erecektir.
(HABER: ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri kilimli hem volkan koçsan son dakika haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 20 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017
ANA HABER 19 KASIM 2017