65 POLİS TUTUKLANDI

65 POLİS TUTUKLANDI
Bu içerik 2368 kez okundu.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Osman Ak. FETÖ soruşturması kapsamında il genelinde 95 polisi açığa aldıklarını ve bunların 65’inin tutuklandığını kaydetti.

 

95 Polisi Açığa Aldık! 65’si tutuklandı

Zonguldak İl Emniyet müdürü Osman Ak

Osman Ak Açıkladı!

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman AK, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

ZGC Başktanı Derya Akbıyık yaptığı açıklamada Ak’a hoş geldin dedi.

GECİKMİŞ BİR ZİYARET BU

Osman Ak’da “Bayram’da bu ziyareti gerçekleştirecektim ancak yoğunluk nedeniyle gecikmeli olarak bu ziyareti gerçekleştiriyorum” dedi.

FETO SORUŞTURMASI KAPSAMINDA 67 POLİS TUTUKLANDI.

Gazetecilerin Emniyet içerisindeki FETÖ operasyonları hakkında sorusunu yanıtlayan İl Emniyet müdürü Osman Ak, “İl genelinde şu ana kadar FÖTO soruşturması kapsamında 95 emniyet mensubunu açığa aldık ve bunların 65’si tutuklandı. Tutuklananlar arasında 17 emniyet amiri de var. keşke olmasaydı. Üzücü bir şey aslında. Teşkilatın içinde bu kadar çok cemaat mensubunu çıkması üzüntü verici bir şey” dedi.

REKLAM YAPMIYORUZ OPERASYON YAPMIYORUZ.

FETÖ operasyonları kapsamında Türkiye’de sayılı iller arasında olduklarını belirten İl Emniyet Müdürü Osman Ak, “Zonguldak Emniyeti olarak baylok iletişim sistemini ve 1 dolarlar bir bulduk. Operasyonlarımız devam ediyor. Biz reklam yapmıyoruz, operasyon yapıyoruz” dedi.

PERSONEL SAYIMIZ ÇOK AZ

Gazetecilerin trafik polislerinin azlığı ve yasak parklar konusunda ki soruların cevaplayan Osman Ak, “Zonguldak’ta polis sayımız çok çok az ve yetersiz. Dolayısıyla personelimizi operasyonele ağırlık veriyoruz. Dubanın başında akşama kadar bekletecek polisimiz yok bizim. Zabıtanın da trafik yetkisi var ve yapsın. Biz onalar yardımcı oluruz” diye konuştu.

(HABER: ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri emniyet müdürü osman ak zonguldak haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017