Advert

Minikleri ziyaret ettiler

Minikleri ziyaret ettiler
Bu içerik 403 kez okundu.

Yeni Eğitim-Öğretim yılında Kilimli Gençlik Merkezi okul ziyaretlerinde bulundu. Okul Müdürü Sefer Akkuş ile birlikte tüm sınıfları gezen Gençlik Liderleri, gençlere kalem seti ve kek dağıttı.

 

Yeni Eğitim-Öğretim yılında Kilimli Gençlik Merkezi okul ziyaretlerine devam ediyor.

Okulların açılmasıyla Gençlik Merkezi ve Gençlik Liderleri okullarda gençlerle buluşuyor, Gençlik Merkezinin ve Gençlik ve Spor Bakanlığının gençlere yönelik ülke çapında ve il bazında yaptığı ücretsiz faaliyetleri, etkinlikleri ve projeleri tanıtıyorlar.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının başlamasıyla Zonguldak Kilimli Gençlik Merkezi ve Gençlik Liderleri, Kilimli ilçesinde bulunan Madenciler İlk okunu ziyaret ederek okul yönetimi, idareciler, öğretmenler ve yarınlarımız olan gençlere başarılar dilediler.

Ardından Okul Müdürü Sefer Akkuş ile birlikte tüm sınıfları gezen Gençlik Liderleri, gençlere kalem seti ve kek dağıttı. Gençlik Merkezinin yıl boyunca okul ziyaretleri ve gençlerle buluşmaları devam edecek olup gençlerimiz serbest zamanlarını değerlendirmeleri için Gençlik Merkezlerine davet edildi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

kilimli zonguldak haberleri haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 MART 2017
KARŞI KARŞIYA 22 MART 2017
REFERANDUMA DOĞRU  22 MART 2017
REFERANDUMA DOĞRU 22 MART 2017