Gönülden Görüyor

Gözleri görmeyen avukat kombine bilet alarak Zonguldakspor’a destek oldu Gönülden Görüyor

Gönülden Görüyor
Bu içerik 5300 kez okundu.

Görme engelli olan Zonguldak Valiliği Muhakemat Müdür Vekili ve Hazine Avukatı Sadık Şafak,  kombine bilet alarak İkinci ligde mücadele eden Zonguldakspor’a maddi destekte buldu.  Gözleri görmediği için maçları izleyememesine rağmen kombine  bilet alarak örnek davranış sergileyen avukat  Sadık Şafak taktir topladı.

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Sadık Şafak’ın gözleri görmediği için maçları izleyememesine rağmen kombine bilet alarak kendilerine destek  verdiğini belirterek  şunları söyledi;” Sadık bey biz göreve geldiğimiz günden bu yana destek oluyor. Kendisi bizden kombine bilet talep etti. Bizde kendisine biletini teslim ettik. Sadık bey görme engelli olmasına rağmen kalbi bizimle birlikte. Bize gönülden destek oluyor. Maçları izleyememesine rağmen kombine  bilet alarak örnek oldu. Örnek bir davranış sergiledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz”

GÖNÜLDEN SEVİYORUM

 

Aslen Eskişehirli olan ve 10 yıldır Zonguldak Valiliğinde görev yapan görme engelli avukat Sadık Şafak ise maçlara gidemese de Zonguldakspor’a destek olmak için kombine bilet aldığını belirterek duygularını şöyle dile getirdi;” Ben maçlara gidemesem de yakından takip ediyorum. Başkanımıza takımın durumunu soruyorum. Maç sonuçlarını başkanımıza soruyorum. Süleyman Başkanımız gönülden  çalışıyor. Kendisine başarılar diliyorum. Zonguldak’ta 10 senedir görev yapıyorum.  Zonguldak’ı seviyoruz.Dolayısı ile Zonguldak’ı temsil eden en önemli marka olan Zonguldakspor’u destekliyoruz.İnşallah daha üst klasmanlarda yer alır. Ben herkesin Zonguldakspor’a destek olmalarını bekliyorum. Ligde başarılar diliyorum” 

süleyman caner zonguldak haberleri haber son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017