CHP'li Başkandan Demirel'li Gönderme!..

“Siyasette 24 saat uzun bir süredir” Ahmet Altun, Hamdi Ayan’a merhum Demirel’in sözüyle cevap verdi.

CHP'li Başkandan Demirel'li Gönderme!..
Bu içerik 727 kez okundu.

“Siyasette 24 saat uzun bir süredir”

Ahmet Altun, Hamdi Ayan’a merhum Demirel’in sözüyle cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan’ın, 2018’de Zonguldak Belediyesi MHP’nin olacak söylemini cevapladı. MHP’li İl başkanı Ayan’ın “Zonguldak’ta CHP‘li il belediyesin çokta iyi çalışmadığını ve 2018 ‘de yapılacak olan yerel seçimde belediye MHP’ye geçeceğini söyledi. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?” sorusunu şu şekilde cevapladı: “Şimdi rahmetli Demirel’in bir lafı vardır biliyorsunuz. Siyasette 24 saat bile çok uzun zamandır. Diye 2018’e var daha 2 sene. Şu anda belediye semtlerde, kırsalda. Yani tepelerde çok işler yapıyor. Bütün mesele yukarından çarşıya doğru inerek bu işler görünür hale geldiğinde halka hizmet ön planda olduğuna göre belediyeni yaptığı yani 2018’e kadar belediyenin yaptığı hizmetler gün yüzüne çıkacaktır ve o zaman bunu halkımız daha iyi değerlendirecektir”

YAĞMUR YAĞSIN ARAŞTIRMA YAPARIZ..

“Zonguldak’ta yağmur bekleniyor. Gazipaşa’yı tekrar sel alabilir. Siz rogar kapakları hakkında araştıra yapacağınız söylemiştiniz. Araştırma yapacak mısınız?” sorusunu. Ahmet Altun, “Vallah bir daha taşsın araştırma yaparız. Yağmur gelsin bakalım” diye cevapladı.

KIRGINLIĞIMIZ YOK

CHP İl Başkanı Ahmet Altun, “AK Parti MHP’yi ziyaret etti bayramda ve MHP İl başkanı CHP’’de ziyaret ederse bizde onları ziyaret ederiz açıklamasını değerlendirerek şunları söyledi: “Bayram programımız vardı ve saat 12’den itibaren bayramın birinci günü de dahil 8 ilçe ve köyler doluydu. Yani saat sata iki tane vekile beraber ilçeleri dolaştık, köyleri dolaştık. Böyle bir program olunca önceden de yapmış bir program olunca elbette ki biz onları ziyarete gitme imkanı olmadığı gibi onlarında bu bakımdan bize gelme imkanları olmamıştır. İleriki bayramlarda ziyaret edebiliriz. Tüm ilçe başkanları ve il başkanları bizim dostumuz arkadaşımız. Ara” (HABER-ERCAN DEMİR)

süleyman demirel ahmet altun son dakika hamdi ayan mhp chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM