Advert
Advert

Artık canımı vermeye hazırım!!! (Video)

GMİS GENEL BAŞKANI AHMET DEMİRCİ, GÖREVE GELDİĞİNDEN BERİ TTK'YA İŞÇİ ALDIRMAK İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Artık canımı vermeye hazırım!!!  (Video)
Bu içerik 1470 kez okundu.

GMİS GENEL BAŞKANI AHMET DEMİRCİ, GÖREVE GELDİĞİNDEN BERİ TTK'YA İŞÇİ ALDIRMAK İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VERDİKLERİNİ SÖYLEDİ.

TTK'DA İŞÇİ SAYISININ 8 BİNE DÜŞTÜĞÜNÜ BELİRTEN DEMİRCİ: "SİYASETÇİLERE ZONGULDAK'IN, TTK'NIN DERDİNİ ANLATIYORUZ. AMA BAŞARILI DEĞİLİZ. BİZ MÜCADE EDİYORUZ DESTEK GÖREMİYORUZ. BENİM SİYASİ GÖRÜŞÜM YOK, EKMEK PARTİSİYİZ. MASADA KONUŞULANLAR O MASADA KALMASIN İCRAATA DÖNÜŞSÜN. TTK'NIN KAPATILMAMASI İÇİN CANIMI VERMEYE HAZIRIM" DEDİ.

‘TTK'YA YATIRIM YAPILMALI’

5 MİLLETVEKİLİNİ MECLİSTE BİRARAYA GETİRDİKLERİNİ VE SAMİMİYETİ GÖRDÜKLERİNİ BELİRTEN GMİS GENEL BAŞKANI AHMET DEMİRCİ: "MASA ETRAFINDA GÜZEL ŞEYLER YAPIYORUZ AMA O MASADAN KALKINCA UNUTUYORUZ BİRŞEY YAPAMIYORUZ. TTKYA İŞÇİ ALACAĞIZ DESİNLER BAŞKA BİRŞEY İSTEMİYORUM. İHALE KANUNLARINDA SIKINTI VAR MEKANİK SİSTEME GEÇEMEDİK. BU KANUN DEĞİŞMELİ TTK'YA YATIRIM YAPILMALI. ŞUAN 8 BİN İŞÇİMİZ VAR. KPSS İLE 500 YAKIN İŞÇİ ALINACAKTI BUNLARDA DURDURULDU" DEDİ.

zonguldak haberleri gmis ahmet demirci ttk işçi alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Maden İşçisi     2016-09-21 Sayın başkanım sanırım yapmanız gereken belli gibi durmakta,Zonguldak da bulunan saymış olduğunuz kurum ve kuruluşların güvenini ve desteğini kaybeden yine sizlersiniz,Onun için gelin çıkın yeniden maden işçilerinin huzuruna,İster güven oyu tazeleyin yada yönetimi yeniden oluşturun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 TEMMUZ 2017
ANA HABER 22 TEMMUZ 2017
SORUYORUM ?
SORUYORUM ?