“DÜNYANIN EN BÜYÜK SİYASİ PARTİSİYİZ”

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, gençlik kolları teşkilatları bazında Zonguldak’ta 12 bin, Türkiye’de 1.5 milyon, ve Avrupa ülkeleriyle birlikte toplam 2.5 milyon üyemiz var ve en etkili kurumuz” dedi.

“DÜNYANIN EN BÜYÜK SİYASİ PARTİSİYİZ”
Bu içerik 3623 kez okundu.

“Dünyanın en büyük siyasi partisiyiz”

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, Zonguldak’ta 12 bin, Türkiye’de 1.5 milyon, ve Avrupa ülkeleriyle birlikte toplam 2.5 milyon üyemiz var ve en etkili kurumuz” dedi.

Zonguldak’taki çalışmalarla ilgili bilgi veren Burhan Onuk, yeni eğitim ve öğretim dönemi öncesinde ‘Kampuse Hoş Geldin’ kampanyası düzenlediklerini ve bu kampanyası kapsamında 5 adet stant kurarak ilimize yeni gelen öğrencilere karşıladıklarını ve onlara hoş geldin dediklerini söyledi.

YENİ BİR EKİP KURACAĞIZ

Onuk şu bilgileri verdi: “Şehrimize üniversite için yeni gelen arkadaşlarımız oldu. Gençlerimiz bizim çalışmalarımıza destek veriyorlar. Onlarla birlikte yeni bir ekip kurma aşamasındayız zaten. Okulların açılmasıyla birlikte ÜNİAK başkanımızla birlikte üniversiteden de destek alarak daha dinç bir gençlik kolları oluşturmayı hedefliyoruz.

KAMP ÇOK YARARLI GEÇTİ

“AK Parti’nin diğerlerinden farkı nedir?” sorusuna cevap veren Burhan Onuk şunları söyledi:

“Biz diğerlerinin ne yaptığıyla pek fazla ilgilenmiyoruz. Biz kedi üzerimize düşünleri layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Zaten bizim gençlik kollarımızdaki tüm arkadaşlarımız bu bilinçte arkadaşlarımızdır. Ankara’da katıldığımız kamplara katıldık. Orada siyasete yönelik önemli kazanımlar elde ettik. Bu kapsamda en yoğun olarak çalışan AK parti’yi görüyoruz. Zaten AK Parti’nin yaptıkları ortada.

DÜNYANIN EN BÜYÜK SİYASİ PARTİSİYİZ

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gençlik hareketinin birer neferi olmaktan gurur duyuyoruz. Gençlik kolları teşkilatları bazında Zonguldak’ta 12 bin, Türkiye çapında 1.5 milyon üyemiz var ve Avrupa ülkelerindeki üyelerimizle birlikte 2.5 milyonluk bir aileyiz ve AK Parti dünyanın en büyük siyasi partisidir.

(HABER-ERCAN DEMİR-CEM AÇIKGÖZ)

zonguldak haberleri burhan onuk haber son dakika ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 22 EKİM 2017
ANA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017
ARA HABER 22 EKİM 2017