AK Partili gençler istişare kampında...

AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları yönetimi, genel merkez gençlik kolları tarafından düzenlenen gelişim, eğitim ve istişare kampına katıldı.

AK Partili gençler istişare kampında...
Bu içerik 6712 kez okundu.

Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen gençlik kolları, gelişim ve istişare kampına, AK Parti Zonguldak Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ve gençlik kolları üyesi gençler katıldı. Üç gün süren eğitim kampında bilgilendirme ve eğitimlerin verildiğini anlatan AK Parti Zonguldak Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk, şu değerlendirmede bulundu:
“AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Olarak Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanlığı tarafından (Büyük Türkiye'nin Güçlü Gençliği) gelişim kampları adı altında Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde Eğitim Ve İstişare kampına katılım sağladık. Kampımız toplamda 3 gün sürdü. Eğitimin ilk gününde AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Sayın Bülent Turan Gençliğe Siyaset Bilinci ile ilgili bilgilendirme semineri verdi. Seminer sonrasında gençliğin düşüncelerini soru cevap kısmında büyük bir özveri ile dinleyen sayın vekilimiz Bülent Turan'a teşekkürü bir borç biliriz. Eğitimimizin 2. gününde siyaset tarihi, hitabet, AK Parti vizyonu ile ilgili derslere katılan gençliğimiz bu derslerden de oldukça verimli bir şekilde ayrıldı. Gelişim kamplarımızın son gününde dış politika eğitimi alan gençlerimiz bu şekilde kampı sonlandırdı. Gayet verimli bir eğitimi tamamlamış oldu. Oldukça yoğun bir ekiple kampa katılım sağladığımız (100 kişi) eğitim ve istişare kamplarımız genel merkez gençlik kolları tarafından farklı tarihlerde farklı illerde devam edecek. AK gençlik gücüne güç katmaya devam edecektir. 2023 Hedefimize emin adımlarla bilgili bir gençlikle ilerliyoruz. Ben bu vesile ile bu kampı düzenleyen başta AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan'ımız Sayın Melih Ecertaş’a ve bütün MKYK üyelerimize teşekkür ediyor; Zonguldak’ımızı kampta gururla temsil eden genç kardeşlerimizi sevgiyle kucaklıyorum.”

AK Parti AK Parti Zonguldak Gençlik Kolları zonguldak zonguldak haberleri burhan onuk melih ecertaş mkyk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
EKONOMİK BAKIŞ 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017
ANA HABER 24 KASIM 2017