MOTORCULAR İFTARDA BULUŞTU

MOTORCULAR İFTARDA BULUŞTU
Bu içerik 3683 kez okundu.

 

ZONGULDAK MOTOSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YILDA GENELEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU 

 

Zonguldak Motosiklet Spor kulübü üyeleri geleneksel iftar programını Elizya düğün salonunda gerçekleştirdi iftara Karadeniz Ereğli yıldızları Motosiklet kulübü, King Brothers motosiklet kulübü ve Türk Chopper motosiklet kulübü Zonguldak şubesi Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve yaklaşık 100 motorcu katıldı.

İftar sonrası konuşma yapan Zonguldak motosiklet spor kulübü başkanı Suat Ölmez; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğinde bu kadar kalabalık görmek bizi duygulandırdı. İftarımızı onurlandırdığınız için katılan herkese teşekkür ediyoruz. 22-23-24 Temmuz tarihinde Kozlu Değirmenağzı plajında yapılacak olan Uluslararası Zonguldak Motosiklet Festivalin de Belediye başkanımız Ertan Şahin’in desteklerini bekliyoruz ” dedi.

Kozlu Belediye Başkanı Ertan şahin işe yaptığı konuşmada; “Böyle bir organizasyonu düzenleyen Zonguldak Motosiklet Spor Kulübüne çok teşekkür ediyoruz. Biz kendilerine bu festivali yapmaları için destek sözünü verdik. Böyle bir etkinliğin Kozlu ilçemizde olması bizleri çok mutlu ediyor. Turizm açısından da böyle etkinliklerin bize katkısı büyük olduğunu düşünüyoruz. İnşallah bu tip organizosyonlar artarak devam eder.” Dedi 

Zonguldak Motosiklet Spor kulübü iftar king brothers ertan şahin ak parti metin karaduman suat ölmez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
KARŞI KARŞIYA 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM
ANA HABER 22 KASIM