AKDEMİR’İN DENİZ KAÇAMAĞI... İŞTE O GÖRÜNTÜLER... (VİDEO)

Yoğun iş temposundan bunalan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, hafta sonu kapuz Plajı’nda güneşin tadını çıkardı, Karadeniz’in serin sularına girerek serinledi.

AKDEMİR’İN DENİZ KAÇAMAĞI... İŞTE O GÖRÜNTÜLER... (VİDEO)
Bu içerik 8333 kez okundu.

Zonguldak'ta hava sıcaklığı arttı. Sıcaktan bunalanların ilk adresi kapuz plajı oldu. Hafta sonu yıllar sonra plaj farklı bir olaya şahit oldu. Kendisini takım elbiseyle görmeye alışkın olduğumuz Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'de hafta sonu kaçamağı yaparak şortunu giydi, kumsalda güneşin tadını ve mavi bayrağa sahip olan denizin keyfini çıkardı.

Sahilde denize giren belediye başkanı görmeye alışkın olmayan vatandaşlar ise Akdemir'e şaşırdı. Zonguldak'ta artan hava sıcaklığı ve nem oranından bunalan vatandaşlar soluğu mavi bayrağa sahip olan kapuz plajında alıyor. Yeşili ve mavisi ile iç içe olan koyun güzelliği herkesi büyülüyor.

Kimi vatandaş güneşlenmeyi kimileride denize girerek serinlemeye çalıştı. Vatandaşlar, kapuz plajından memnun olduklarını belirttiler, hafta sonu tatillerini geçirmek için güzel bir yer olduğunu söylediler. Bazı vatandaşlarda denizin soğuk olmasından yakındı, kapuz plajını yıllardır tercih ettiklerini belirttiler. Bu yıl siftahı Kapuz plajında yapanlara rastlamakta mümkündü. Çocuklar ise denizin soğuk olduğunu söylediler. Güneşten korunmak için ağaç altında gölgede oturmayı tercih eden vatandaşlarda vardı. Kapuz plajının doğasıyla mükemmel bir yer olduğunu vurgulayan vatandaşlar plajın mükemmel olduğunu kaydettiler.

MUHARREM AKDEMİR HAFTA SONUNDA KAPUZ PLAJINDA SERİNLEDİ Öte yandan, kapuz plajının önemli bir misafiri de vardı. İş yoğunluğundan bunalan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, hafta sonu kaçamağı yaparak plajda halkla denize girerek tüm ezberleri bozdu: Kumsalda güneşin tadını da çıkan Başkan Akdemir, sorularımızı yanıtladı. Uzun yıllardan beri kapuz plajında denize girmediğini belirten Akdemir, "Bugün çalışmaları görelim birde denize girelim dedim.Mavi bayrağımızın alınması,denizimizin güzelliğini görmek istedim. Halkla beraber olmak güzel.Bizimde dinlenmeye ihtiyacımız var.Arıtma tesisimizin hizmete geçmesi denizleri,sahilleri temiz hale getirdi.Mavi bayrak öyle kolay alınmıyor.

Temizlik konusuna önem veriyorlar. Halkımız bu nadide koyumuzda rahatlıkla denize girebilir" dedi. Kozlu, Değirmenağzı, Ilıksu koylarının da güzel olduğunu belirten Akdemir, Uzunkumun halka açık plaj olduğunu ve her yıl temizlendiğini, lağım sorununun giderildiğini söyledi. Vatandaşlarda Belediye Başkanının denize girmesinin güzel olduğunu söylediler, tesise girilen merdivenlerin berbat olduğunu kaydettiler. Deniz keyfinin ardından Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, gençlerle selfie de çektirmeyi ihmal etmedi. Yapılan röportajın ardından Başkan Akdemir, Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Şanal ile güneşin tadını çıkardı, Karadeniz’in serin sularına girerek serinledi. Akdemir, denizde de Şanal'ı her zamanki gibi arkasında bıraktı. Poyrazın esmesiyle denizin soğuduğunu belirten Akdemir, "Bende denizi özlemişim. Deniz şıkır şıkır insanın içesi geliyor."dedi. (HABER-ERCAN DEMİR)

chp muharrem akdemir belediye başkanı zonguldak haber son dakika kapuz plajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 24 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017