Haber Detayı
25 Şubat 2018 - Pazar 15:30 Bu haber 1319 kez okundu
 
“Zonguldak Belediyesi’ni alacağız”
“Zonguldak Belediyesi’ni alacağız”
SİYASET Haberi
“Zonguldak Belediyesi’ni alacağız”

AK Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı.

AK Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman yaptığı açıklamada Zonguldak Belediyesi’ni alacaklarını söyledi.

Ankara’da il başkanları toplantısına katıldıklarını ve toplantını çok verimli geçtiğini belirtti.

Önümüzdeki bir iki gün içinde kadın kolları kongre tarihinin belirleneceğini ve ardından kongreyi yapacaklarını belirten Züleyha Arıman, “Ana kademe kongremiz bitti. Biz de kendi kongre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Dün Cumhurbaşkanımızla ve Ondan önceki gün de bizim teşkilatta toplantılarımız vardı Ankara'da. En önemli gündemimiz tabii ki kongremizdi. Kongre tarihi bize önümüzdeki 15 güne kadar gün verilecek. Çünkü Genel Başkan Yardımcısı ve ya da bakan ayarlamaya çalışıyor. Onların randevularına göre bizde uygun bir günde kongremizi yapacağız. Biraz geciktik biliyoruz. Önümüzdeki bir kaç gün içinde kongre tarihimiz belli olacak” dedi.

ZONGULDAK BELEDİYESİ’Nİ ALMAK İÇİN KADINLARA İŞ DÜŞÜYOR

Zonguldak Belediyesi’ni alacaklarını belirten AK Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, “Onun dışında sandık çalışmalarına başladık mahallelerde. Mahalle yönetimlerini kongreden sonra yenileceğiz. Ama şimdi sandık bazlı çalışmalarımıza başladık. Ankara’da yerel yönetimlerle ilgili toplantımız vardı çok verimli geçti. Perşembe günü il başkanımız yerel yönetimler başkanımız, Gençlik Kolları başkanımız, İl Genel Meclisi başkanımız vardı, vekillerimiz vardı, Erol Kaya Beyle orada Zonguldak ile ilgili yapılan anketlerin sonuçları değerlendirildi. Zonguldak Belediyesi’ni artık almamız gerektiği konusunda özellikle bayanlara çok iş düşüyor. Ankara’daki toplantımın ardından hemen bizde programımız yapmak için toplantı yapıyoruz” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Zonguldak, Belediyesi’ni, alacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı