Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 14:42 Bu haber 951 kez okundu
 
Turanlı uyardı!.. Bu 'KAPANA' dikkat!
Turanlı uyardı!.. Bu 'KAPANA' dikkat!
GÜNCEL Haberi
Turanlı uyardı!.. Bu 'KAPANA' dikkat!

Zonguldak'ta faaliyet gösteren Westa Life alışveriş merkezi önünde, araç sürücülerinin ikinci makas mevkisindeki kavşaktan dönmeyerek kısa yoldan ve ters şeritten AVM'ye giriş yapmaya çalışmaları yüzünden bu güne kadar bir çok trafik kazası yaşanmıştı.

Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, meydana gelen kazalarla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarda bulunmuş ve araç sürücülerini uyarmıştı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından AVM yönetimi bina girişine kapan koydu. Artık yolu uzatmamak için AVM'ye ters yönden giriş yapmaya çalışan araçların kapan ile karşılaşacağını vurgulayan Turanlı yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Westalife’ın oralarda bir şeyler oldu. Farkettiniz mi? Geç oldu ama oldu.

Ne olur ne olmaz diye biz bizi biliriz; ayağını kapana basıp, yine tersten girmeye çalışanlar için kameralar orada duruyor; artık sizi afişe etmeyelim.

Günah bizden gitti! Lastiğiniz patlar ise bu bizim için ters yöne girdiğinize dair mutlak bir delil olur. Konu ulusal medyalık olur; şehre ayıp olur. Lütfen yayın ki; kimse mağdur ve mahcup olmasın.

Westalife hayırlı işler; teşekkür ederiz.'

(HABER: SERCAN YILDIRIM)

 

Kaynak: Editör: Sercan YILDIRIM
Etiketler: Turanlı, uyardı!.., Bu, 'KAPANA', dikkat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı